Spolupráce

Odborné ukázky v hodinách tělocviku a školní kroužky rugby

Náš sportovní oddíl Rugby Club Griffins Jablonec nad Nisou, z. s. nabízí možnost prezentace rugby pro žáky základních a středních škol přímo v hodinách tělocviku ve formě ukázek základních dovedností a situací, které v našem oddílu trénujeme.Zároveň rádi přímo zapojíme děti do cvičení herních principů rugby a to bezpečnou a zábavnou formou.

Rádi vám také pomůžete s přípravou a vedení mimoškolních sportovních aktivit, kde v rámci školních kroužků pomůžeme děti vést a rozvíjet v rámci ragbyových přípravek. Dokážeme vám také pomoci zajistit základní ragbyové vybavení pro vaše školní kroužky od našich sponzorů a partnerů.

Pořádání sportovních akcí s tématem rugby

Pro všechny žákovské kategorie nabízíme uspořádání sportovního dne ve vaší škole nebo městě na téma rugby a s tím spojených ukázek základních dovedností s aktivním zapojení dětí. Na přípravě těchto akcí spolupracujeme se sdružením Sport bez předsudků, o. s., které dlouhodobě podporuje rozvoj rugby v České republice a zajišťuje pro tyto příležitosti odborně vzdělané lektory.

Sportovní den může být doplněn o předvedení dalších sportů a děti jsou při něm zapojeny do různých tematických aktivit a soutěží v několika skupinách bez rozdílu věku nebo pohlaví. Cílem je všem zúčastněním převést opravdové hodnoty rugby a ukázat jim, že tento sport je sice fyzicky náročný, ale především zábavný.

Rugby v rámci akcí pro rodiny s dětmi

Rugby se hodí i na různé společenské eventy, jako jsou akce typu firemní rodinný den nebo dětský či sportovní den. Kromě ukázky hry rugby naučíme malé i velké návštěvníky těchto akcí základním herním prvkům a dovednostem, které si mohou vyzkoušet na tréninkových pomůckách pod dohledem zkušených trenérů a hráčů.

Na přípravě těchto projektů spolupracujeme s jabloneckou firmou SUNDISK s.r.o., která se specializuje na firemní akce, outdoorové a teambuildingové programy a rovněž provozuje síť sportovně – rekreačních zařízení pro rodiny s dětmi pod názvem SUNDISK Family. Reference naleznete na internetových stránkách: www.sundisk.cz.Přihlašte se k odběru novinek

Naši partneři